Alışveriş Güvenliği

Kredi Kartı Güvenliği:

Siyam Halı, PAYTR altyapısı kullanır ve web sitesi üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde her bankanın tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Siyam Halı üzerinden PAYTR altyapısını kullanarak kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde, güvenliğiniz için her zaman en son teknolojiler kullanmakta ve en iyi hizmet sağlayıcılarla çalışmaktadır.

Kişisel bilgi girilen her sayfada internet tarayıcınızda göreceğiniz anahtar simgesi, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü kişilerce görüntülenmeyeceğinin bir taahhüdüdür.

Güvenlik amacıyla Siyam Halı üzerinden PAYTR altyapısını kullanarak vereceğiniz her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmeniz gerekmektedir. Siyam Halı ve PAYTR, kişisel bilgilerinizi, kredi kart numaranızı ya da kredi kartı şifrelerinizi kayıt altına almaz ya da saklamaz.

Kart bilgileriniz Siyam Halı ve PAYTR tarafından saklanmadığından, kartınız Siyam Halı ve PAYTR'den kaynaklanan bir sebeple bilginiz dışında kullanılamaz.


3 Boyutlu Güvenlik / 3D Secure:

3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure), çevrimiçi alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartı şirketleri tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemine verilen isimdir. Bu yöntemle gerçekleştirilen alışverişlerin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle doğrulayıp onay sürecini tamamlaması gerekmektedir.

Siyam Halı üzerinden yapacağınız alışverişlerde, bankanızın bu güvenlik sistemini desteklemesi halinde ödemenizi 3 Boyutlu güvenlik şifrenizi kullanarak gerçekleştirmenizi sağlayabilir.